Çözüm Ortaklarımız

360 CNP
linkedin

Başkan

360 CNP (Customer Networking Point) işletmenin marka kimliğini geliştirmesi, yeni pazarlara girmesi, satış gelirlerinin maksimize etmeleri, stratejik danışmanlık, reklam, pazarlama ve temsil yoluyla büyümeyi kolaylaştırmak ve etkinlik yönetimi hizmeti sunmak amacıyla Türkiye iç piyasasına daha etkin hizmet verebilmek adına Türkiye şartlarına göre düzenlenerek faaliyetlerine başlamıştır.

360 CNP (Customer Networking Point) Kurumsal şirketlere, ticaret birliklerine ve kamu kurumlarına eksiksiz toplantı çözümleri, konferans, fuar, etkinlik, araştırma, ajans, medya hizmetleri sunmaktadır.

Ekibimiz 10 yıllık sektör tecrübesine sahip kişisel bilgi ve tecrübeleri ile 2005 yılından beri pek çok yerel ve uluslararası etkinliği düzenlemiş ve yürütmüştür. Bu süre içinde etkinlik sektörüyle ilgili çok fazla deneyim ve bilgi kazanmış bulunmaktadır.

Bilişim Teknolojileri, Otomotiv, Lojistik, İnşaat, Gıda ve benzeri tüm sektörlerde hizmet alan, hizmet veren firmaları ve sektördeki üst düzey yöneticileri hem networking hem de bilgi birikim paylaşımı için bir araya getirir.

BEZE GROUP
linkedin

Yönetici

Kurulduğu 1986 yılından beri kesintisiz faaliyet gösteren BEZE Group, İletişim Sektörünün en köklü şirketlerinden biridir. İş geliştirme ve saha çalışmalarında deneyimli, dinamik, vizyoner,öncü ekibiyle 360° “Kesintisiz Tam Hizmet Ajansı” olarak çalışır.Global kurumların, markaların dinamik, güçlü, bilgili, deneyimli, proaktif çözüm ortağıdır.

Müşteri portföyü ile uzun süreli birliktelikler prensibiyle çalışmalarını sürdürür. Özel ve Kamu sektörü, KOBİ, Sivil Toplum, Üniversite ve Tüketici grupları ile iç içe ve birlikte çalışır. Ulusal ve yerel medya mecralarında, uluslararası medya mecralarında, konvansiyonel, dijital ve sosyal medyada sonuç odaklı 360° ve Kesintisiz İletişim desteği sunar. İstanbul’da, Türkiye genelinde, Bölge’de ve Dünyanın dört bir yanında çalışmalar yapar.

Her şehirde karar Mercileri ile iyi ilişkiler geliştirir, etkinlikler yapar ve yerel medya ile iyi ilişkiler kurar. Sanayi ve Ticaret, Turizm Endüstrisi, İnşaat, Gayrimenkul, AVM Yatırım – Yönetim, Enerji - Elektrik Sektörü, Akaryakıt – Petrol Sektörü, Otomotiv Sektörü – Otomotiv Yan Sanayi, Tekstil Sektörü, Sağlık Sektörü, Eğitim Sektörü, Bilişim Sektörü, Perakende Sektörü, Perakende Geliştirme gibi çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalara Stratejik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, Kriz Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Etkinlik Yönetimi ve Medya iletişimi alanlarında çözüm ortağı olmaktadır.

Marka, kuruluşun müşteriye sadece işlevsel değil

aynı zamanda duygusal ve toplumsal anlamda markanın simgelediği şeyi verme sözüdür..

TOP